Home » Beauty » Face Beauty Makeup Camera-Selfie Photo Editor
Face Beauty Makeup Camera-Selfie Photo Editor icon

Face Beauty Makeup Camera-Selfie Photo Editor

Daily Aims

(17)
transformujte a zkrášlete své selfies pomocí nástrojů a efektů předem.

The description of Face Beauty Makeup Camera-Selfie Photo Editor

editor krása obličeje make-up fotoaparát-selfie photo editor je nový editor fotografií se všemi nejnovějšími make-up nástroji a efekty. aplikace je okamžitý nástroj, který vám pomůže dosáhnout dokonalosti a poskytne vám zkrášlenou verzi sebe sama. stát se krásným nebylo nikdy tak snadné! Vyberte si ze široké škály nástrojů pro líčení, samolepek, efektů, filtrů a funkcí, které promění vaše běžně vypadající snímky tak, aby vytvořily ohromující vypadající úžasné obrázky jako skutečný profesionální vizážista.

plný makeover: kosmetický make-up make-up fotoaparát-selfie foto editor je nejlepší make-up make-up aplikace s tunami úžasných funkcí. zcela změnit všechny funkce obličeje. aby barva kůže byla jemnější a spravedlivější. aplikujte řasenku, barvu očí a stín na vaše oči, díky nimž budou vaše oči jasnější a krásnější. aplikujte různé odstíny rtěnky na rty a tvářenka na vaši krásnou tvář. vytvořte si svůj oblíbený make-up, změňte barvu vlasů a vyberte si z různých účesů.

specializovaný editor fotografií, který dotváří dokonalost obrazu. začněte otevřením obrázku z galerie nebo pořízením nového selfie. upravte velikost fotografie oříznutím v různých poměrech stran. otočit a převrátit obrázek. upravte jas, kontrast, sytost a odstín obrazu. aplikujte na své fotografie efekty proměny a filtrujte v reálném čase. Vyberte si ze široké nabídky nálepek a přidejte text k upravenému obrázku. exportujte konečný výsledek uložením do složky aplikace v galerii.

nyní nepotřebujete photoshop, aby vaše tváře vypadaly na fotografiích. Tato aplikace je nástrojem okamžitého virtuálního člověka, který má také kameru s filtry a efekty v reálném čase.

„Nástroje pro líčení krásy“

👄 rtěnky:
změna barvy rtů s výběrem barvy rtěnky s různými odstíny pro líčení rtů. různé barvy rtěnky jsou přidány do aplikace aplikovat různé odstíny na rty na fotografiích v případě, že jste zapomněli použít rtěnku před fotografováním.

🎀 červenání:
vydělejte matně vypadající selfies použitím různých červenání. změnit barvu tváří a změnit nadaci kůže.

👱‍♀️ účesy:
změňte barvu vlasů vašich selfies pomocí barviva na vlasy. Vyberte si z blond vlasy, bruneta, šedé vlasy, červené vlasy, bílé vlasy a vínové barvy.

😍 oční čočky:
vyberte si z několika odstínů očních čoček. změnit vzhled vašich očí na fotografii. aplikovat nové řasy a obočí z celé řady řas a obočí. udělejte oči širší a jasnější.

👀 oční stíny:
kolekce různých očních stínů s různými barvami, ze kterých si můžete vybrat. mají různé barvy očí, aby zobrazily vaše fotografie pomocí řasenky a oční linky!

👒 příslušenství:
na fotografiích můžete různé 3d samolepky, text, titulky, onelinery a citace. můžete přidat diamant, šperky, tetování, brýle a náušnice.

během několika minut můžete mít perfektní tvář jako vaše oblíbená celebrita. Vyberte si svůj oblíbený obrázek z galerie, vložte nějaké samolepky, přidejte efekty, uložte vzhled a zveřejněte je na platformách sociálních médií, abyste upoutali pozornost všech svých přátel. lidé ocení a zbožňují fotografii upravenou touto aplikací. dělejte fotografické koláže a fotomontáže! editor fotografií udělá dokonalost z vašich obyčejně vypadajících selfies. podělte se o své zkrášlené obrázky s přáteli a odhalte své dovednosti v oblasti úpravy fotografií!
Array: February 20, 2020
Array: 8.2.0
Get it on: Get Face Beauty Makeup Camera-Selfie Photo Editor
Array: Android 4.4 and up
Content Rating: Everyone
Installs: 10,000+
Offered By: Daily Aims
Similar Or Related
Searching...
online